24.06.2024 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства.
Відбудеться: 24 червня
| 13:00
24 червня
| 13:00

Порядок денний

1. Про затвердження Статуту комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційної контори № 7, шляхом викладення його у новій редакції

2. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління» закінчених будівництвом об'єктів

3. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка» автоматизованої громадської вбиральні модульного типу з двома кабінами для відвідувачів.

4. Про затвердження додаткової угоди до Договору від 23 лютого 2017 року № 1-ГВ, затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради від 23 лютого 2017 року № 495-26-VII «Про затвердження Договору на господарське відання складовими газорозподільної системи».

5. Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 30 листопада 2023 року № 4788-47-VIII «Про затвердження Програми з відшкодування частини витрат на енергоефективні

заходи для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Білоцерківської міської територіальної громади на 2024-2026 роки («Енергоефективний дім»).

Різне.