22.12.2021 | Повідомлення про засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту
Відбудеться: 22 грудня
| 10:00
За адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 15, «ВЕЛИКИЙ ЗАЛ»
| 10:00
За адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 15, «ВЕЛИКИЙ ЗАЛ»

Засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 22.11.2021 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий  зал)

Порядок денний

1. Про звернення депутатів Білоцерківської міської ради VIII скликання до Президента України та Верховної Ради України щодо неприпустимості набрання чинності проєктом закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (реєстр. №ВР 5600)

2.Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг при Білоцерківській міській раді

3. Про затвердження Передавального акта комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Світанок 2000»

Голова комісії                     Олег ДЕНИСЕНКО