Святкуємо День Народження нашого міста разом 14 вересня!
14 вересня
Біла Церква
Святкуємо День Народження нашого міста разом 14 вересня!
14 вересня
Біла Церква

Святкуємо День Народження нашого міста разом 14 вересня! Святкування розпочнеться о 10.00 і триватиме до вечора!

Запрошуємо приєднатися до святкування всіх, хто може зробити День міста незабутнім!

Напевне кожна з безлічі організацій і підприємств Білої Церкви пишається своїми здобутками, досягненнями і історією. Але чи усвідомлюють білоцерківці, який внесок приносять вони у життя, розбудову та розквіт міста?

Підприємці, громадські організації, установи - маєте шанс розповісти про себе!

Ваша історія, ваші досягнення - про це мусить знати Біла Церква! Переходьте за посиланням і реєструйтесь у виставці підприємств, яка проходитиме на День міста на площі біля БРУМу.

Також реєструйтесь для участі у традиційній Міській Святковій Дефіляді за посиланням.

На нашому святі обов'язково буде виставка-ярмарок образотворчого та декоративного мистецтва!

Якщо ви маєте, що показати на цій ярмарці - реєструйтесь за посиланням

Виставка ретро автомобілів та ретро мотоциклів - похизуйтеся своєю "ластівкою" перед усім містом! Реєструйтесь тут

Слідкувати за подією: https://www.facebook.com/events/480298762517237/