Повідомлення про проведення міського конкурсу проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю.
13 травня
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, Малий зал
13 травня
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, Малий зал

7 травня 2019 року відбулося засідання комісії по проведенню міського конкурсу проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

Проведена попередня кваліфікація претендентів:

1. До участі у конкурсі допущені  конкурсні пропозиції, які підготовлені наступними інститутами громадянського суспільства:

1.1. Білоцерківською міською молодіжною громадською організацією «Фонд підтримки молодіжної політики» (голова - Юхименко Ю.Г.).

Назва проекту:

- «Пам’ятати заради майбутнього: долі «остарбайтерів» під час Другої світової війни (1941-1945 роки)».

1.2. Громадською організацією «Ми особливі» (голова Камінна Н. М.).

Назва проектів:

- «Літнє дозвілля для дітей з особливими потребами»;

- «День яскравих емоцій».

1.3. Білоцерківською міською організацією Товариства Червоного Хреста України (голова – Кожедуб Г. І ).

- «Безпечний гуртожиток»;

- «Підтримка дітей з багатодітних, малозабезпечених родин»;

- «Семиденний табір «Острів дитинства».

1.4.  Релігійною громадою парафії Святих Мучениць Віри. Надії і Любові Київської єпархії УПЦ КП (керівник – Гопайнич М. Я.).

Назва проектів:

- «Підготовка та проведення водного походу під прапорами України за маршрутом: Володарка – Біла Церква»;

- «Підготовка та проведення козацького вишкільного табору».

1.5. Громадською організацію «Спортивний клуб карате «Дайтан» (голова Чижов О. С.).

Назва проекту:

- «Наше здорове, спортивне, активне літо».

1.6. Громадською організацією Фонд «Творча ініціатива» (президент Панько В. І.).

- «Літні викрутаси».

2. Відкритий захист конкурсних пропозицій, поданих інститутами громадянського суспільства відбудеться 13.05 2019 року о 14.00 у малій залі Білоцерківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15).

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ МОЛОДІ ТА СПОРТУ  БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ