21.12 Оголошення про засідання «Круглого столу» з обговорення проектів регуляторних актів – рішень виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, великий зал
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, великий зал

Повідомляємо,  що 21 грудня 2018 року о 14-00 год. у  великій  залі  виконавчого комітету Білоцерківської  міської ради, за  адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого 15,   відбудеться  засідання «Круглого столу»  з  обговорення  проектів  регуляторних  актів – рішень виконавчого комітету  Білоцерківської  міської  ради:
- «Про  тариф  на  проїзд у  міському електричному  транспорті»;
- «Про  тариф  на  послуги з перевезення пасажирів на  міських автобусних маршрутах загального користування».
З проектами рішень та аналізами регуляторного впливу до них можна ознайомитись на офіційному веб-сайті  міської  ради  та  її виконавчих  органів у  розділі «Актуально» від  23 листопада 2018 року.

Заступник  міського  голови                                                 О. Поляруш