28.11 Засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства

Повідомлення про засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства, яке відбудеться 28.11.2018 року о 14 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1.Розгляд проекту рішення «Про затвердження міської програми розвитку та підтримки (фінансової) Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Дитяча стоматологічна поліклініка» на 2019 рік».

2. Розгляд проекту рішення «Про затвердження міської програми розвитку  та підтримки (фінансової) Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» на 2019 рік».

3. Розгляд проекту рішення  «Про затвердження міської програми розвитку  та підтримки (фінансової) Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №2» на 2019 рік».

4. Розгляд проекту рішення «Про затвердження міської програми розвитку та підтримки (фінансової) Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №3» на 2019 рік».

5. Розгляд проекту рішення «Про затвердження міської програми розвитку та підтримки (фінансової) Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №4» на 2019 рік».

6. Розгляд проекту рішення Про затвердження міської програми розвитку та підтримки (фінансової) Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківське міське патологоанатомічне бюро» на 2019 рік».

7. Розгляд проекту рішення «Про затвердження міської програми розвитку та підтримки (фінансової) Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський пологовий будинок» на 2019 рік».

8. Розгляд проекту рішення «Про затвердження міської програми розвитку та підтримки (фінансової) Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» на 2019 рік».

9. Розгляд проекту рішення «Про затвердження міської програми розвитку та підтримки (фінансової) Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2» на 2019 рік».

10. Різне.

Голова комісії                                                                             І. Гейло