27.11 Перенесено! Засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, Велика зала
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, Велика зала

Повідомлення про засідання постійної комісії з питань  дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння  депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 22.11.2018 року о 14 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (велика зала) ПЕРЕНОСИТЬСЯ. Відбудеться 27.11.2018 року о 09 год.

Порядок денний

1. Про затвердження комплексної програми Білоцерківської міської ради з організації та фінансового забезпечення мобілізації, призову на військову службу за контрактом, призову на строкову військову службу за контрактом , призову на строкову військову службу та приписки до призовної дільниці громадян у місті Біла Церква на 2019 рік.

2. Про затвердження Кодексу етики депутата Білоцерківської міської ради.

3. Про затвердження форми письмового звіту депутата Білоцерківської  міської ради.

4. Про звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

5. Про звіт керуючого справами виконавчого комітету міської ради за 2018 рік.

6. Про затвердження Програми забезпечення діяльності комунального підприємства Білоцерківської міської ради ”Муніципальна варта” на 2019-2021 роки.

7. Про затвердження міської цільової програми ”Смарт Сіті: прозора та безпечна громада міста Біла Церква” на 2019-2021 роки.

8. Про затвердження Програми щодо залучення міською радою юридичних осіб приватного права до надання безоплатної первинної правової допомоги в м.Біла Церква на 2019-2021 роки.

9. Про затвердження міської цільової Програми професійного розвитку кадрового потенціалу Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів на 2019-2021 роки.

10. Про внесення змін до загальної структури і штатної чисельності апарату Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів.

11. Різне.

Голова комісії                                                                             С. Наконечний