25.11 Засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту

Повідомлення про засідання постійної комісії з питань  дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння  депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 25.11.2019 року о 13:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1.Порушення процедури підрахунку голосів лічильною комісією, під час таємного голосування за звільнення секретаря міської ради.

2.Економічний стан КП БМР «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка».

3.План заходів щодо проведення  Новорічних свят в КП БМР «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка».

4. Різне

Голова комісії                                                                             С. Наконечний