Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої
25.04 Засідання «круглого столу» з наданням консультацій фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області спільно з представниками Білоцерківської міської ради.
25 квітня
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, Велика зала
25 квітня
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, Велика зала

Засідання проводиться в рамках проектів:

1. Розпорядження КМУ від 27.12.2017 № 983-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року»;

2. Розпорядження Голови КОДА від 09.01.2018 № 4 «Про затвердження регіонального плану заходів із реалізації у Київській області правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2018 році».

Місце проведення: великий зал міської ради

Дата і час: 25.04.18 року о 14.00

Запрошуються: підприємці, представники рекламних агентств, споживачі,  представники ЗМІ.