Перенесено! Засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту та постійної комісії з питань освіти, науки
28 січня
28 січня

Повідомлення про засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту та постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства відбудеться 25.01.2019 року о 10 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал) ПЕРЕНОСИТЬСЯ. Відбудеться 28.01.2019 року о 12 год.

Порядок денний спільного засідання

1. Про реорганізацію КЗ БМР ”Білоцерківська міська лікарня №1” шляхом переведення трьох відділень вказаного закладу у штат КЗ БМР ”Білоцерківська міська лікарня №2”.

2. Про порушення перевізниками  Білої Церкви умов перевезення пасажирів пільгових категорій.

3. Про затвердження Положення про управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради  в новій редакції.

4. Різне

Голова комісії                                                                             С. Наконечний

Голова комісії                                                                       І. Гейло