23.01 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження
23 січня
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, Велика зала
23 січня
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, Велика зала

Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження яке відбудеться 23.01.2018 року о 09 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Голова комісії      М.П. Колосенко

Порядок денний

1.Про затвердження  Договору про співпрацю щодо виконання комплексу робіт по дегазації полігону твердих побутових відходів

2. Про затвердження додаткової угоди до Договору  від 23 лютого 2017 року № 1-ГВ, затвердженого рішенням міської ради від 23 лютого 2017 року № 495-26-VII  «Про затвердження Договору  на господарське відання складовими газорозподільної системи»

3. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності квартир

4. Про розподіл цільового фонду Білоцерківської міської ради