20.12 Оголошення про засідання постійних комісій Білоцерківської міської ради
20.12 Оголошення про засідання постійних комісій Білоцерківської міської ради

Засідання постійних комісій Білоцерківської міської ради відбудеться:

20 грудня 2018 року о 15 год у приміщенні міської ради                             (вул. Я. Мудрого, 15, велика зала)

- Постійної комісії з питань  планування  соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів  (Голова комісії – Поліщук Д.А.)

- Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоустрою  (Голова комісії – Вовкотруб В.Г.)

- Постійної комісії з питаньосвіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства  (Голова комісії – Гейло І.В.)

- Постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння  депутатській діяльності, етики та регламенту (Голова комісії – Наконечний С.П.)

- Постійноїкомісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження  (Голова комісії – КолосенкоМ.П.)

- Постійної комісіїз питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації (Голова комісії – Мартинюк С.І.)

Порядок денний:

1

Про припинення (розірвання) трудового договору (контракту) з директором Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» Вакуленком М.І.

2

Про внесення змін до Програми розвитку комплексного благоустрою міста Біла Церква на 2017-2021 роки (зі змінами), затвердженої рішенням міської ради від 30 листопада 2017 року № 1642-40-VІІ

3

Про внесення змін до Програми розробки містобудівної документації для використання територіальною громадою м. Біла Церква на період 2015-2019 рр. (зі змінами), затвердженої рішенням міської ради від 31 березня 2015 року №1444-73-VІ