19.06 Повідомлення про призначення пленарного засідання позачергової дев’яносто сьомої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання
19 червня
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, (ВЕЛИКИЙ ЗАЛ)
19 червня
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, (ВЕЛИКИЙ ЗАЛ)

Відповідно до розпорядження від 17 червня 2020 року № 2-09-18 «Про скликання пленарного засідання позачергової дев’яносто сьомої сесії Білоцерківської міської ради VII скликання»
1. Призначити пленарне засідання позачергової дев’яносто сьомої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання 19 червня 2020 року о 09 год у великій залі міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) з проєктом порядку денного:

1.

Про внесення змін до міської програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня № 1» на 2020 рік, затвердженої рішенням міської ради від 20 грудня 2019 року № 4771-86-VII (зі змінами)

2.

Про внесення змін до міської програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня № 2» на 2020 рік, затвердженої рішенням міської ради від 20 грудня 2019 року № 4772-86-VII (зі змінами)

3.

Про внесення змін до міської програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» на 2020 рік, затвердженої рішенням міської ради від 20 грудня 2019 року № 4779-86-VII (зі змінами)

4.

Про внесення змін до міської цільової програми «Цукровий діабет на І квартал 2020 року», затвердженої рішенням міської ради від 28 листопада 2019 року № 4636-84-VII

5.

Про затвердження Узгодженого рішення між Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ) та Білоцерківською міською радою в сфері надання адміністративних послуг

6.

Про внесення змін до рішення міської ради від 16 квітня 2020 р. № 5211-95-VII «Про затвердження Програми щодо здійснення комплексних заходів, спрямованих на ліквідацію та запобіганню поширення на території міста Біла Церква гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2»

7.

Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2019 р. № 4768-86-VII «Про бюджет м. Біла Церква на 2020 рік»

8.

Про внесення змін до Положення Комунальної установи Білоцерківської міської ради "Інклюзивно-ресурсний  центр №2" шляхом викладення його у новій редакції

9.

Про безоплатну передачу на баланс управлінню комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради, управлінню освіти і науки Білоцерківської міської ради, комунальному закладу Білоцерківської міської ради Дитячо-юнацька спортивна школа «Зміна» та Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради закінчених будівництвом об'єктів

Різне

2. Внести зміни до розпорядження міського голови від 15 червня 2020 р. № 2-09-17 «Про скликання пленарного засідання дев’яносто сьомої сесії Білоцерківської міської ради VIІ скликання», а саме слова «дев’яносто сьомої» замінити на слова «дев’яносто восьмої».