19.03 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації
19 березня
19 березня

Засідання постійної комісії з питань  інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації відбудеться 19.03.2019 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради, вул. Ярослава Мудрого, 15 ( великий зал)

Порядок денний

1. Про затвердження  Порядку використання бюджетних коштів, передбачених в міському бюджеті згідно заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва та інвестиційної діяльності в місті Білій Церкві на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва.

2. Про внесення змін до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого рішенням міської ради від 29 листопада 2018 року №3018-60-VІІ.

3. Про затвердження Правил приймання стічних вод  до  системи централізованого водовідведення м. Біла Церква.

4. Розгляд Експертного висновку до проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. БілаЦерква»

5. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності до приватизації шляхом продажу на аукціоні.

6. Про затвердження переліку об’єктів права комунальної власності, які надаються в концесію, та передачу в концесію об’єктів права комунальної власності.

7. Про погодження інвестиційної програми товариства з обмеженою відповідальністю«БІЛОЦЕРКІВВОДА» на 2019 рік.

8. Різне

Голова комісії                                                                                          С. Мартинюк