Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої
16.02 Повідомлення про засідання постійна комісія з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дит
16 лютого
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, Мала зала
16 лютого
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, Мала зала

Повідомлення про засідання постійна комісія з питань  освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства відбудеться 16.02.2018 року о 11 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (мала зала)

Порядок денний

1. Розгляд проекту рішення «Про організацію роботи комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інклюзивно- ресурсний центр»

2. Розгляд проекту рішення «Про внесення змін до Програми розвитку системи освіти міста Білої Церкви на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 28 січня 2016 року № 30-50-VІІ»

3. Розгляд звернення газети «Замкова гора».

4. Розгляд звернення колективу аматорського хору «Від серця до серця».

5. Різне

Голова комісії                                                                                          І.В. Гейло