13.03 Запрошуємо до обговорення потреб щодо соціальних послуг та реформування інтернатних закладів міста
13 березня
9:30
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 36, (в актовий зал приміщення Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості)
Поділитися
13.03 Запрошуємо до обговорення потреб щодо соціальних послуг та реформування інтернатних закладів міста
13 березня
9:30
Поділитися
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 36, (в актовий зал приміщення Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості)

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 року № 526-р «Про Національну стратегію реформування  системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та план заходів з реалізації її І етапу» схвалено національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, та затверджено план заходів з реалізації I етапу Національної стратегії  реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки.

 

Цю Стратегію розроблено з метою зміни існуючої системи інституційного догляду та виховання дітей, яка не відповідає реальним потребам дітей та сімей з дітьми, і створення умов для повноцінного виховання та розвитку дитини в сім’ї. Держава вживає заходів для популяризації важливості виховання та розвитку дитини, ролі  територіальної громади у забезпеченні найкращих інтересів дитини, неприпустимості розлучення дитини з батьками через особливості її розвитку, негативних наслідків інституційного  догляду та виховання для дитини і суспільства в цілому.

 

Метою Стратегії є зміна системи інституційного догляду та виховання дітей на систему, яка забезпечує догляд і виховання дитини в сімейному або наближеному до сімейного середовищі.

 

У Білій Церкві розпочалися підготовчі заходи щодо організації  роботи міжвідомчої групи з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Служба у справах дітей Білоцерківської міської ради з метою створення плану розвитку соціальних послуг для дітей та сімей з дітьми та трансформації закладів інституційного догляду організовує засідання  міжвідомчої робочої групи з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. До складу робочої групи входять представники структурних підрозділів міської ради, насамперед служба у справах дітей, центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, управління освіти і науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, а також місцеві недержавні, благодійні та релігійні організації.  

 

Якщо вам небайдужі питання соціального захисту дітей та сімей, якщо у вас є конкретні пропозиції щодо розвитку в громаді міста  соціальних послуг та реформування  інтернатних закладів, запрошуємо долучитися до обговорення цих важливих й актуальних проблем.

 

Перше засідання робочої групи  відбудеться 13 березня 2018 року, о 9:30 год. за адресою вул. Ярослава Мудрого, буд. 36, м. Біла Церква, Київська область (в актовий зал приміщення Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості).


Служба у справах дітей міської ради