Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої
13.03 Запрошуємо до обговорення потреб щодо соціальних послуг та реформування інтернатних закладів міста
13 березня
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 36, (в актовий зал приміщення Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості)
13 березня

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 року № 526-р «Про Національну стратегію реформування  системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та план заходів з реалізації її І етапу» схвалено національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, та затверджено план заходів з реалізації I етапу Національної стратегії  реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки.

Цю Стратегію розроблено з метою зміни існуючої системи інституційного догляду та виховання дітей, яка не відповідає реальним потребам дітей та сімей з дітьми, і створення умов для повноцінного виховання та розвитку дитини в сім’ї. Держава вживає заходів для популяризації важливості виховання та розвитку дитини, ролі  територіальної громади у забезпеченні найкращих інтересів дитини, неприпустимості розлучення дитини з батьками через особливості її розвитку, негативних наслідків інституційного  догляду та виховання для дитини і суспільства в цілому.

Метою Стратегії є зміна системи інституційного догляду та виховання дітей на систему, яка забезпечує догляд і виховання дитини в сімейному або наближеному до сімейного середовищі.

У Білій Церкві розпочалися підготовчі заходи щодо організації  роботи міжвідомчої групи з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Служба у справах дітей Білоцерківської міської ради з метою створення плану розвитку соціальних послуг для дітей та сімей з дітьми та трансформації закладів інституційного догляду організовує засідання  міжвідомчої робочої групи з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. До складу робочої групи входять представники структурних підрозділів міської ради, насамперед служба у справах дітей, центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, управління освіти і науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, а також місцеві недержавні, благодійні та релігійні організації.

Якщо вам небайдужі питання соціального захисту дітей та сімей, якщо у вас є конкретні пропозиції щодо розвитку в громаді міста  соціальних послуг та реформування  інтернатних закладів, запрошуємо долучитися до обговорення цих важливих й актуальних проблем.

Перше засідання робочої групи  відбудеться 13 березня 2018 року, о 9:30 год. за адресою вул. Ярослава Мудрого, буд. 36, м. Біла Церква, Київська область (в актовий зал приміщення Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості).

Служба у справах дітей міської ради