Повідомлення про призначення пленарного засідання позачергової шістдесят четвертої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання
10 січня
10 січня

Відповідно до розпорядження від 08 січня 2019 року № 2-09-01 «Про скликання пленарного засідання позачергової шістдесят четвертої сесії Білоцерківської міської ради VII скликання» призначити пленарне засідання позачергової шістдесят четвертої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання 10 січня 2019 року о 10 год у великій залі міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) з порядком денним:

1.

Про передачу земельної ділянки комунальної комунальної власності в оренду фізичній особі-підприємцю Кожух Наталії Араратівні

2.

Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАРКЕТ-БУД-ГРУП»

3.

Про припинення терміну дії договору оренди землі МАЛОМУ ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ФІРМІ «ЛІНКО»

4.

Про припинення терміну дії договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Чалій Вірі Гаврилівні