09.10 Повідомлення про призначення пленарного засідання позачергової вісімдесятої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання
9 жовтня
9 жовтня

Відповідно до розпорядження від 08 жовтня 2019 року № 2-09-43 «Про скликання пленарного засідання позачергової вісімдесятої сесії Білоцерківської міської ради VII скликання» призначити пленарне засідання позачергової вісімдесятої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання 09 жовтня 2019 року о 10 год у великій залі міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) з проєктом порядку денного:

1.

Про звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення капітуляції за так званою «формулою Штайнмаєра»

2.

Про порядок призначення та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква»

3.

Про створення Наглядових рад та затвердження «Положення про наглядову раду комунального підприємства Білоцерківської міської ради