07.11 Повідомлення про призначення пленарного засідання позачергової вісімдесят другої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання

Відповідно до розпорядження від 06 листопада 2019 року № 2-09-50 «Про скликання пленарного засідання позачергової вісімдесят другої сесії Білоцерківської міської ради VII скликання» призначити пленарне засідання позачергової вісімдесят другої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання 07 листопада 2019 року о 10 год у великій залі міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) з проєктом порядку денного:

1.

Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади до об’єднаної територіальної громади