Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої
06.03 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації
6 березня
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, Велика зала
6 березня
Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15, Велика зала

Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації яке відбудеться 06 березня 2018 року о 10 год. 30 хв. в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) великий зал.

Порядок денний:

1. Розгляд проекту рішення «Про  безоплатне  прийняття   у  комунальну власність територіальної громади міста Білої Церкви безхазяйного об’єкта, а саме: каналізаційної мережі (мережі водовідведення), яка розташована  по вул. Леся Курбаса в місті Білій Церкві Київської області».

2.Розгляд проекту рішення «Про  безоплатне  прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Білої Церкви безхазяйних об’єктів, а саме: каналізаційної  мережі  (мережі  водовідведення) і водопровідної мережі по вул. Польовій в місті Білій Церкві Київської області».

3. Розгляд проекту рішення «Про передачу до складу об’єкта концесії майна та укладення додаткової угоди до концесійного договору від 25 березня 2013 року».

4. Розгляд проекту рішення «Про погодження інвестиційної програми товариства з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» на 2017 рік (зміни)».

5. Розгляд проекту рішення «Про внесення змін до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, затвердженого рішенням міської ради від 30 листопада 2017 року №1619-40-VII».

6. Розгляд звернення регіональної газети Надросся «Замкова гора».

7. Звіт начальника КП «Міськреклама».

8. Різне

Голова комісії      С. І. Мартинюк