02.10 Повідомлення про призначення пленарного засідання позачергової сімдесят дев’ятої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання
2 жовтня
2 жовтня

Відповідно до розпорядження від 01 жовтня 2019 року № 2-09-40 «Про скликання пленарного засідання позачергової сімдесят дев’ятої сесії Білоцерківської міської ради VII скликання» призначити пленарне засідання позачергової сімдесят дев’ятої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання 02 жовтня 2019 року о 10 год у великій залі міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) з проєктом порядку денного:

1.

Про надання безповоротної фінансової допомоги комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» шляхом поповнення статутного капіталу

2.

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 20 грудня 2018 р. № 3184-62-VІІ «Про бюджет м. Біла Церква на 2019 рік»

3.

Про включення до складу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Олійник А.О.

4.

Про виведення Кандаурова С.М. із персонального складу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та введення в його склад Лентюгова А.В.