Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Відкрився найбільший сервісний центр МВС в Україні

Один із найстаріших і найвідоміших сервісних центрів МВС прийматиме громадян за іншою адресою. Відсьогодні сервісний центр МВС № 8041, що працював в м. Києві на вул. Туполева, 19, переїхав у сучасне просторе приміщення на вул. Перемоги, 20, що у Святошинському районі м. Києва.

«Сервісний центр МВС на Туполєва має давню історію, датовану ще 1943 роком. Тогоріч у листопаді вперше після визволення Києва був офіційно зареєстрований автомобіль  автівка НКВС УРСР з номерами ФП45-45. Вже 77 років найстаріший заклад здійснює реєстраційні операції авто. Тепер старе приміщення в минулому. В оновлених сервісних центрах МВС працюємо тільки з новими підходами до надання послуг  за принципами клієнтоорієнтованості, «єдиного вікна» та екстериторіальності»  зазначив перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС Юрій Смольянінов.

Серед основних переваг оновленого центру – розширення переліку послуг, просторий open space – понад 2 000 м², використання сучасних технологій та клієнтоорієнтований персонал, велика загальна площа території – 3,5 га, заїзд із двох напрямів (вул. Мельниченка та вул. Перемоги), територія під автодром для складання іспитів, містка площадка для експертів (вміщує понад 50 автівок, зокрема, крупногабаритних), парковка для 600 авто, 850-дюймовий LED екран електронної черги.

Розділені зони надання послуг створюють комфортні умови для перебування в сервісному центрі МВС. На першому поверсі знаходиться великий зал, де надаються послуги з реєстрації транспортних засобів, видачі довідок про несудимість, видачі свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів, а також з надання витягу з Єдиного державного реєстру транспортних засобів. На другому поверсі здійснюється обмін та відновлення посвідчення водія.

У приміщенні встановлений термінал електронної черги, в якому після завершення карантину відвідувачі отримуватимуть талони електронної черги на поточний день. Наразі ж послуги надаються за попереднім записом через функціонал е-черги на сайті Головного сервісного центру МВС.

У новому сервісному центрі МВС передбачені зручності для маломобільних груп населення та відвідувачів з дітьми. Тут встановлена вебкамера, за допомогою якої на офіційних вебсайтах сервісних центрів МВС в онлайн-режимі можна переглянути процес обслуговування і завантаженість.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044) 290 19 88. Також консультації надаються на офіційній сторінці в Facebook, а відповіді на поширені питання та новини сервісних центрів МВС можна знайти на сайті.

Опубліковано: 10 лютого 2021 року