Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Сервісні центри МВС об’єднали країну навколо добрих справ

Працівники сервісних центрів МВС зі всієї України долучилися до святкування Всеукраїнського дня добрих справ — #ЩедрийВівторок.

Наша країна приєдналася до глобального руху #GivingTuesday у 2018 році і стала 154-ю країною-учасницею глобальної благодійної спільноти. Ідея святкувати #GivingTuesday у вівторок, після Дня подяки, з’явилася у 2012 році. Щороку у цей день мільйони людей, сотні бізнес-корпорацій, тисячі некомерційних організацій стають частиною благодійного руху і розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добро.

#GivingTuesday отримав в Україні назву #ЩедрийВівторок і 1 грудня 2020 року Україна втретє святкує цей день.

#ЩедрийВівторок об’єднав країну навколо добрих справ. Адже головна мета цього — зробити благодійність і волонтерство популярними, модними і природними явищами. Кожен акт доброчинності значущий, а кожен учасник важливий, особливо коли ми діємо разом.

У цьому впевнені і працівники сервісних центрів МВС, які  долучились до події в різних куточках країни.  Підтримку отримали вихованці дитячих будинків, хворі малюки, літні люди, воїни АТО, тварини, а донори здали свою кров для порятунку життів. Також цьогоріч наші колеги подбали про засоби індивідуального захисту для закладів і людей, якими опікуються – маски, спеціальні костюми, рукавички, захисні окуляри, антисептики та засоби гігієни.

Територіальні сервісні центри Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Київській області також активно долучились до відзначення Всеукраїнського дня добрих справ ! #ЩедрийВікторок об’єднав нас у бажанні допомогти, підтримати і бути корисними тим, хто найбільше цього потребує! Цей день нам вкотре засвідчує, що ми – нація щирих, сердечних людей, що творити добро може кожен. Адже так легко поділитися своїм часом, талантами, знаннями, ідеями, можливо, речами і навіть фінансово, вмінням розповідати про нужденних, про їхні потреби і мрії.

У #ЩедрийВікторок працівники сервісних центрів Київщини вкотре подбали про корисні речі для вихованців Броварcького міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, яким опікуються ось вже майже два роки. Тут отримують медичну, психологічну, соціальну, а від наших колег — благодійну допомогу майже 700 діток. Ми щиро віримо, що разом ми зробимо майбутнє цієї дітвори щасливим.

Добрі справи надихають!

Приєднуйтесь до благодійного руху і ви! Будьте амбасадорами добра!

Якщо ви хочете долучитися до добрих справ у #ЩедрийВівторок, перейдіть за посиланням.

Більше про #ЩедрийВівторок:

www.givingtuesday.org.ua 

facebook.com/GivingTuesdayUA  

https://www.instagram.com/giving_tuesday_ua/


Опубліковано: 03 грудня 2020 року
Поділитися