Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Друзі! Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області вітає вас з прийдешнім державним святом – Днем Незалежності України, святом української державності.

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про  багато поколінь наших предків, які творили націю і боролися за незалежність.

День 24 серпня 1991 року став переломним в історії нашого народу, точкою відліку, з якої розпочала свій поступ у майбутнє вільна, суверенна Україна. У серцях нашого народу серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності у символ свободи та праці.  

Новий рік для України – це рік важливих змін, пора сподівань і надій. Нехай усі вони справдяться, добрі починання дають щедрі плоди, над нашою державою хай засяє сонце миру, а в житті кожного побільшає добра. Бажаємо незламної віри у щасливу долю України!

Сервісні центри МВС святкуватимуть День Незалежності разом з вами!

Головний сервісний центр МВС та регіональні сервісні центри МВС не працюватимуть 22, 23, 24 серпня. З 25 числа – встановлений режим роботи.

Територіальні сервісні центри МВС у суботу, 22 серпня працюватимуть з 9:00 до 16:45.

23 (у неділю), 24 (у понеділок), 25 серпня (у вівторок) адміністратори відпочиватимуть, а в середу 26 серпня з 9-ї ранку чекатимуть на вас!


Опубліковано: 21 серпня 2020 року
Поділитися