Завантажуйте мобільний застосунок “Пенсійний фонд”

Мобільний застосунок “Пенсійний фонд” - сервіс, що надає доступ громадянам до електронних сервісів Пенсійного фонду України з мобільних пристроїв (телефона, планшета) з використанням кваліфікованого електронного підпису, BankID або попередньої реєстрації на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Використовуючи застосунок, можна повноцінно користуватись своїм особистим електронним кабінетом, звертатись до Пенсійного фонду України та отримувати відповіді.

Мобільний застосунок “Пенсійний фонд” дозволяє:

-подати заяву на призначення або перерахунок пенсії в електронному вигляді;

-подати заяву на оформлення пенсійного посвідчення;

-отримати та завантажити до мобільного пристрою електронні документи з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;

-переглядати відомості з Реєстру застрахованих осіб (анкетні дані, надану роботодавцем інформацію про заробітну плату та сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж) ;

-переглядати відомості з електронної пенсійної справи (для пенсіонерів).

Мобільний застосунок має зручну екранну форму для роботи з інформацією та зрозумілий у використанні функціонал.

Пенсійний фонд України запевняє громадян про надійний захист даних, оскільки система захисту інформації відповідає усім міжнародним стандартам.

Опубліковано: 29 вересня 2020 року