Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Павло Розенко зустрівся з Ніком Вуйчичем

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко провів зустріч із Ніком Вуйчичем, мотиваційним тренером, християнським проповідником та директором громадської організації «Життя без кінцівок». У зустрічі також взяли участь Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Раїса Панасюк, представники центральних органів виконавчої влади та представники організації Ніка Вуйчича.

У ході зустрічі сторони обговорили широке коло питань, зокрема, проблему булінгу в школах, питання інклюзивної освіти, системи раннього втручання та доступності середовища для людей з інвалідністю.

«Для нас насправді велика честь вітати Вас в Україні. Від імені Уряду хочу подякувати за ту просвітницьку, мотиваційну роботу, яку ви проводите по всьому світу і безумовно за те, що не оминаєте увагою і нашу державу», - сказав Павло  Розенко.

Він зазначив, що чинна влада дійсно приділяє значну увагу питанню інтеграції осіб з інвалідністю. «Нам дуже багато потрібно змінити у ставленні до людей з інвалідністю, щоб вони були повноправними членами суспільства, а не жили ізольовано. І нам, без сумніву, потрібна допомога, насамперед, щодо запровадження абсолютно нових програм, які існують в цивілізованому світі. Уряд готовий підтримувати всілякі ініціативи, проекти, які приходять сьогодні в Україну і дають шанс нам спільно змінити Україну і зробити життя українців кращим», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Павло Розенко розповів, що нещодавно Верховна Рада України  прийняла урядовий законопроект про протидію домашньому насильству. «Мова йде і про участь суспільства у вирішенні цієї проблеми на рівні родин, на рівні місцевих громад, але, безумовно, і про посилення відповідальності за насильство в родині», - сказав він.

«Ми поставили перед собою надзвичайно амбітні плани і щодо інтеграції осіб з інвалідністю в суспільство. На сьогодні в Україні близько 80 тисяч дітей, в тому числі з інвалідністю, виховуються поза межами родин, тобто в інтернатних установах. Але ми ламаємо цю систему. І після прийняття закону про інклюзивну освіту кількість інклюзивних класів вже зросла вдвічі, а з початком нового навчального року відкриється ще більше нових можливостей для дітей з інвалідністю», - наголосив Павло Розенко.

Павло Розенко та Нік Вуйчич домовилися про подальшу співпрацю та реалізацію спільних проектів в Україні.

Опубліковано: 02 квітня 2018 року