Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Незабаром сезон полуниці.
Як правильно вибрати ранню полуницю

У літній період полуниця стає улюбленими ласощами багатьох людей. На  агропродовольчих ринках та в торгівельній мережі  розпочався полуничний сезон – українці   скуповують смачну ягоду.

Мало хто знає, як правильно вибрати цю ягоду.

1. В першу чергу потрібно оглянути полуницю на наявність гнилі.

Якщо на ягоді є хоча б маленька точка гнилі, не варто взагалі купувати полуницю з цієї партії. Ягода повинна бути гладка та блискуча. Якщо на полуниці є плями, або ягода темного відтінку, то краще відмовитися від покупки такого десерту.

2. Далі потрібно визначити солодкість ягоди. Це досить просто:

- стигла полуниця має яскраво-червоне забарвлення;

- якщо листочки щільно прилягають до ягоди, значить полуниця ще кислувата;

- якщо ж листочки відійшли вгору від ягоди, то така полуниця повинна бути солодкою.

3. Ягоди не повинні бути дуже пружними

Якщо полуниця дуже міцна – це означає, то вона була рано зірвана, її обробляли різними хімікатами для дозрівання.

4. Особливий полуничний аромат

Потрібно вибирати полуницю, що має приємний, яскраво виражений аромат стиглих ягід.

Якщо ж полуниця зовсім не має запаху, ймовірно, що вона дозріла неприродним способом.

5. Зелений хвостик

Головна ознака свіжості полуниці – хвостик. Його листочки не повинні бути сухими чи зів'ялими.

6. Плями від соку на тарілці

Полуниця, яку  не обробляли хімікатами, залишає невеликі плями соку на посуді.

Якщо ягоду помили, то вже через кілька годин, вона повинна пустити сік.

Також важливо купувати стільки полуниці, скільки ви можете з’їсти за один день. У полуниці короткий термін зберігання, це ніжна ягода, яка швидко псується.

Не варто забувати ретельно промивати ягоди перед вживанням.

Смачних Вам вітамінів!!!!

Білоцерківське міськрайонне управління