Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Керівникам підприємства

З метою поширення пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, профілактики травматизму та професійних захворювань Фонд соціального страхування наполегливо, крок за кроком, з року в рік, робить усе, щоб підвищити рівень культури безпечної праці, в т.ч. і через організацію передплати журналу з охорони праці «Безпека праці на виробництві». Рівень знань з охорони праці, а відповідно і культурний рівень безпеки праці, ми намагаємось поступово наблизити до європейських стандартів.

Професійно-практичний щомісячний журнал «БЕЗПЕКА ПРАЦІ НА ВИРОБНИЦТВІ» - видання, яке потрібне кожному підприємству, бо містить аналіз досвіду роботи із запобігання виробничому травматизму; надання методичних порад в організації безпечних та здорових умов праці; консультації і відповіді на запитання читачів; коментарі до законодавчих та директивних документів; незалежну правову позицію, надає практичну допомогу керівникам підприємств, спеціалістам служб охорони праці, інженерно-технічним робітникам у збереженні життя та здоров’я працюючих на виробництві, у запобіганні виробничому травматизму та аваріям.

Тому рекомендуємо оформити передплату на журнал «Безпека праці на виробництві» Індекс журналу – 37850. Ціна передплати одного примірника на місяць – 84 грн. 88 коп.; на півроку – 509 грн. 28 коп., на рік – 1018 грн. 56 коп.


Опубліковано: 04 грудня 2020 року
Поділитися