Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Георгій Галиць зустрівся з головою Київської обласної ради професійних спілок Лідією Харченко

Сьогодні, 3 березня, в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць зустрівся з головою Київської обласної ради професійних спілок Лідією Харченко. У зустрічі взяли участь заступники начальника управління Ірина Крещенська та Петро Рева, а також керівники галузевих обкомів профспілок.

Під час зустрічі обговорено шляхи подальшої співпраці між управлінням соцстраху Київщини та професійними спілками регіону у врегулювання взаємних прав та обов’язків щодо підвищення прозорості та відкритості у роботі, реалізації державної політики у сфері загальнообов’язкового соціального страхування, встановлення партнерських відносин. Крім того, обговорено можливості координації зусиль на задоволення інтересів громадян шляхом якісного надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг.

Георгій Галиць запропонував облпрофраді Київщини проект меморандуму про співпрацю у сфері соціального страхування, який домовлено опрацювати та  підписати найближчим часом.

Варто зазначити, що одним з пунктів меморандуму буде пропозиція облпрофраді забезпечувати належну координацію щодо представництва інтересів застрахованих осіб у комісіях із соціального страхування підприємств, установ або організацій, участі у розслідуванні нещасних випадків, професійних захворювань і аварій, роботі комісії з питань охорони праці та спеціальної комісії управління з питань вирішення спорів.


Опубліковано: 05 березня 2021 року
Поділитися