Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Народні депутати Ольга Коваль і Валерій Колюх відкрили у Білій Церкві свої громадські приймальні

Народні депутати Ольга Коваль і Валерій Колюх відкрили напередодні у Білій Церкві свої громадські приймальні. Як наголосили самі народні депутати – це перші офіційні приймальні «Слуг народу» у місті та Білоцерківському районі. Тепер для жителів Білої Церкви, яка входить до 90-го округу, працюватиме приймальня Ольги Коваль, а проблематику Білоцерківського району охоплюватиме приймальня Валерія Колюха.

На відкритті були присутні міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий, голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко, виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Юрій Савчук, громадські активісти, представники бізнесу та народні депутати з Київської області та інших округів: Сергій Бунін, Микола Галушко, Олександр Горобець та Андрій Богданець.

Перед відкриттям приймальні Ольга Коваль та Валерій Колюх, як члени парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій, відвідали Білоцерківський національний аграрний університет та поспілкувалися з його викладачами про освітню реформу.

Діяльність народних депутатів України

Опубліковано: 18 лютого 2020 року