Проводяться перевірки висотних будинків

Білоцерківським РВ ГУ ДСНС України у Київській області 10 квітня 2019 року проведено планову перевірку додержання та виконання вимог пожежної, техногенної безпеки та цивільного захситу ОСББ «ЗОРЯ» та гуртожитку «САЛЮТ».

Під час проведення заходів державного контролю особлива увага зверталась на відповідність вимогам пожежної безпеки евакуаційних шляхів і виходів, наявність та технічний стан систем протипожежного захисту, електричних мереж, утримання технічних приміщень, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання. Проведений протипожежний інструктаж з працівниками ОСББ «ЗОРЯ» та гуртожитку «САЛЮТ», щодо дотримання правил пожежної безпеки та забезпечення заходів протипожежного захисту.

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області

Опубліковано: 12 квітня 2019 року