Дайджест новин ДСНС від 02.08.2019

Проведено перевірку

26 липня  інспекторським складом Білоцерківського районного відділу ДСНС проведено позапланову перевірку ТОВ «Новус».

Під час перевірк, рятувальниками було проведено з працівниками інструктажі з пожежної безпеки. Розповідалось про статистику пожеж і надзвичайних подій, їх причини виникнення та трагічні наслідки, а також пояснено як правильно користуватися вогнегасником у разі виникнення неконтрольованого загорання.

Особливу увагу працівники ДСНС звернули на стан шляхів евакуації.

Білоцерківський  РВ ГУ ДСНС України у Київській області

Будьте обережні під час відпочинку на воді!

Рятувальники вкотре застерігають: нехтування правилами безпеки під час відпочинку на воді з високою вірогідністю може стати причиною трагічних наслідків. Підтвердженням тому є тривожна статистика, яка не лякає відчайдухів. Хоч серпень і не тішить традиційно літньою спекою, проте у перерві між дощами і похолоданням люди знаходять час скупатися на місцевих річках чи озерах. Оскільки останні у більшості не обладнані рятувальними постами та не пристосовані до безпечного відпочинку, наслідки не змушують на себе довго чекати...

Тож, зважаючи на кількість надзвичайних подій біля водойм, Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області застерігає:

• ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;
  • не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;
  • не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;
  • не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;
  • не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас;
  • температура води повинна бути не нижче +17 °С;
  • плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 - 5 хвилин;
  • слідкуйте за штормовими попередженнями і не виходьте у плавання на човнах при сильних поривах вітру;
  • пам'ятайте: відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах.

Шановні громадяни! Дбайте про власну безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Людмила Ніколенко, ГУ ДСНС України у Київській області

Рятувальники закликають батьків пильнувати за дітьми!

Безпека дітей має бути пріоритетом для кожного дорослого. Особливо актуальним це твердження є у період тривалих літніх канікул, коли переважу більшість часу юні українці залишаються без нагляду. Саме про це не втомлюються нагадувати рятувальники ДСНС. Вони систематично відвідують дитячі табори та заклади оздоровлення, щоб поспілкуватися із найменшими громадянами про важливе, а також регулярно звертаються до батьків.

Шановні батьки!

Під час канікул Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області  наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності у літній період.

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці.

Вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

Василь Чех, ГУ ДСНС України у Київській області

Рятувальники ДСНС дбають про збереження врожаю.

В Україні триває жнивна кампанія. Чи встигнуть аграрії зібрати достатньо врожаю із такою кількістю пожеж, які щодня виникають на полях? Питання дуже актуальне. Адже щодня в державі згорають десятки гектарів потенційного хліба, який вже ніколи не опиниться на столах українців.

Основними причинами виникнення пожеж на хлібних ланах є необережне поводження з вогнем, навмисне випалювання стерні, а також порушення правил експлуатації машин та агрегатів.

Тож, з метою профілактики таких загорянь, у період жнив в Білоцерківському районі систематично проводиться інформаційно-профілактична робота, спрямована на забезпечення належного стану пожежної безпеки на сільгосппідприємствах.

Усім керівникам підприємств та працівникам рятувальники залишають також тематичні друковані матеріали із основними правилами безпеки під час жнив.

Шановні громадяни!

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області наголошує!

У період збирання врожаю категорично забороняється:

•  палити біля хлібних масивів;
  •  розкладати багаття на полях та поблизу них;
  •  спалювати стерню, післяжнивні залишки;
  •  полювати неподалік ланів;
  •  допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж за 100 м від хлібних масивів;
  •  дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь;
  •  зернозбиральна техніка має виходити в поле справною та повинна бути обладнаною первинними засобами пожежогасіння. Зокрема, вогнегасниками, лопатами та мітлами-хлопушками;
  •  обов'язкова наявність іскрогасників на тракторах.

Пам’ятайте, що дотримання всіх вимог – це гарантія збереження врожаю від пожежі!

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області

Проведено заняття

30 липня з метою вдосконалення професійних навичок та вмінь на базі 4-ї ДПРЧ м. Біла Церква проведено заняття з особовим складом за темою : «Оперативне розгортання відділення без встановлення АЦ на джерело води з подачею одного ствола «Б» через робочу лінію на 3 рукава d 51мм.»
Подібні заняття з особовим складом проводяться для постійної готовності до дій за призначенням, вдосконалення професійної майстерності, перевірки фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок необхідних для виконання поставлених завдань.

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області

Опубліковано: 02 серпня 2019 року