Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

На Білоцерківщині триває боротьба з незаконним гральним бізнесом

30 березня 2018 року працівниками Білоцерківського відділу поліції спільно з працівниками УБЗПТЛ ГУНП в Київській області проведено чергову успішну спецоперацію за результатами якої ліквідовано гральний заклад, який здійснював незаконну діяльність на території міста Біла Церква.

Сьогодні, 30 березня 2018 року в місті Біла Церква по вулиці Богдана Хмельницького поліцейськими було проведено санкціонований обшук, в результаті якого було припинено незаконну діяльність грального закладу.

Під час проведення обшуку було виявлено та вилучено гральні автомати та грошові кошти, отримані незаконним шляхом.

Огранізаторам грального бізнесу загрожує покарання за ч.1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України, а саме штраф від 10 тис. до 40 тис. неоподаткованих мінімумів громадян з конфіскацією грального обладнання. Триває слідство.

Опубліковано: 02 квітня 2018 року