Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Заходи по Білоцерківському регіону в Єдиний день податкових знань

На завершення інформаційно-роз’яснювальної кампанії „Єдиний день податкових знань” по Білоцерківському регіону проведено ряд заходів по доведенню до платників порядку застосування норм діючого податкового законодавства та наданню відповідей на актуальні питання сьогодення.

 

Зокрема, в Центрі обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ відбувся семінар-практикум на тему: „Порядок подання звітності в електронному вигляді з використанням ЕЦП. Застосування електронних сервісів ДФС України”.

 

Крім того, на Білоцерківщині, Ставищенщині та Богуславщині під час проведення сеансів телефонного зв’язку „гаряча лінія” податківці відповідали на запитання платників щодо надання адміністративних послуг, реалізації права громадян на звернення та доступу до публічної інформації.

 

Більшість платників цікавилися змінами до наказу Міністерства фінансів України від 04.05.2018 № 468 «Про затвердження Порядку організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби”.

 

А саме, удосконаленою формою подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби, в якій вже передбачена можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) шляхом проставлення у такому запиті відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».

 

За період проведення інформаційної кампанії по Білоцерківському регіону надано роз’яснення 54 платникам, які зателефонували під час проведення 12 „гарячих ліній” та 28 суб’єктам господарювання під час 3 „практикумів-тренінгів”.

 

Доведення до платників змін в діючому податковому законодавстві і надалі залишається одним із пріоритетних напрямів роботи територіальних органів ДФС України.


Опубліковано: 20 липня 2018 року
Поділитися