Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Платники території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області наростили на 17 млн. гривень заборгованість по єдиному соціальному внеску

«Станом на 01 грудня 2019 року на території обслуговування управління кількість боржників з єдиного соціального внеску становить 6,2 тис. осіб, з яких 5,7 тисяч або 93,4% становлять фізичні особи – підприємці»,- зазначив  очільник Павло Козирєв.

Сума заборгованості зі сплати внеску цих боржників сягнула 99 мільйонів гривень, це перевищило минулорічний показник на 17 млн. гривень. Борг фізичних осіб – підприємців складає майже 85 млн. гривень або 85,8% , який зріс на 15,7 млн. гривень проти минулого року.

За результатами спільних заходів впливу на боржників та процедури стягнення боргу, Білоцерківським управління ГУ ДПС у Київській області та відділами державної виконавчої служби, з початку 2019 року забезпечено стягнення боргу з єдиного внеску на суму 7,2 млн. гривень.

Також, наголошуємо, що отримати інформацію про стан розрахунків з єдиного соціального внеску можна скориставшись безкоштовним електронним сервісом «Електронний кабінет платника» за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua або на субсайті ГУ ДПС у Київській області в рубриці «Переліки»- «Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг» за посиланням  https://kyivobl.tax.gov.ua.

Білоцерківське управління
ГУ ДПС у Київській області

З початку року платники території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області
спрямували до казни 3,7 млрд. гривень податків та зборів

« У порівнянні з відповідним періодом 2018 року надходження до зведеного бюджету зросли на 531 млн. гривень та становлять 14,3% надходжень по Київській області»,- наголосив начальник Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Павло Козирєв.

Зокрема, до державного бюджету надійшло понад 1,7 млрд. гривень, іцо дозволило забезпечити позитивну динаміку до минулого року на 268,8 млн. гривень.

До місцевих бюджетів загальні надходження з початку року склали 2,0 млрд. гривень, це 14,9 % від надходжень до місцевих бюджетів Київщини. Але разом з тим, це плюс 262,2 млн. гривень у порівнянні з січнем-листопадом 2018 року.

Слід зазначити, що позитивна динаміка спостерігається за всіма бюджетоформуючими податками як до державного так і до місцевих бюджетів.

«На сьогодні Білоцерківське управління здійснює сервісне обслуговування платників Білоцерківщини, Володарщини, Рокитнянщини, Сквирщини, Ставищенщини, Таращанщини та Тетіївщини. Тому, головне завдання в роботі податківців - є забезпечення стабільних надходжень до бюджетів усіх рівнів», - зазначив очільник.

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області

Опубліковано: 10 грудня 2019 року