Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Студенти економічного факультету завітали до податківців Білоцерківщини

Вже стало доброю традицією навчальних закладів Білоцерківщини відвідувати державні установи за напрямками спеціалізацій факультетів. Днями, в черговий раз, Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області гостинно відчинило двері студентам першого курсу економічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету. Цього разу, візит ініціювали доценти Наталія Хомяк, Надія Рибак та Оксана Драган. Молодь різних спеціальностей допитливо та уважно слухали начальника Білоцерківської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Наталію Коновал, яка професійно ознайомила їх із основними функціями та завданнями фіскальної служби. Провела екскурсію по центру обслуговування платників, який на сьогодні зосередив у собі всі адміністративні та консультативні послуги, вкрай необхідні суб’єктам господарювання юридичним та фізичним особам, для спрощення ведення власного бізнесу. Вивчаючи основи обліку та оподаткування, фінансів та підприємництва, студентам було цікаво ознайомитися із роботою кожного підрозділу управління та основними електронними сервісами ДФС України.

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській області