Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Платники податків південної частини Київської області спрямували до місцевих бюджетів 1,5 млрд.гривень

Надходження перевищили показник січня-серпня минулого року на 5,5%. Тобто, платники податків Білоцерківщини, Сквирщини, Тетіївщини, Рокитнянщини, Савищенщини, Володарщини та Таращанщини додатково спрямували до місцевих бюджетів 76,7 млн. гривень.

Традиційно, основними джерелами наповнення бюджетів громад стали податок з доходів фізичних осіб, з питомою вагою у 65,5% або 967,7 млн. гривень, єдиний податок (18% або 267,2 млн. гривень) та плата за землю (10,9% або 161,9 млн. гривень). Слід зазначити, що ріст надходжень спостерігається за всіма бюджетоформуючими податками.

Зокрема, по податку з доходів фізичних осіб приріст до аналогічного періоду минулого року становить 2% або 18,5 млн. гривень. Платники малого та середнього бізнесу, які обрали спрощену систему оподаткування забезпечили ріст у 7,8% та додатково спрямували на розвиток громад 19,3 млн. гривень. По платі за землю надходження перевищили минулорічний показник на 25,6 млн. гривень (+18,8%).

Білоцерківський відділ податків
і зборів з фізичних осіб

Опубліковано: 16 вересня 2020 року