Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Кампанія декларування: На Білоцерківщині учні ознайомилися із роботою податківців

Виховання майбутніх свідомих громадян сумлінними платниками податків- такий був лейтмотив зустрічі із учнями 10 класуБілоцерківської ЗОШ №5.

На початку зустрічі, заступниця начальника Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області  Оксана Чустіль розповіла учням про основні функції податкової служби, види  податків і зборів та електронні сервіси ДПС України.Також детально зупинилася на основних вимогах декларування доходів, отриманих протягом 2019 року та термінах подання декларації про майновий стан і доходи. Цікавою для учнівстала інформація про порядок повернення частини коштів,сплачених за навчання у вітчизняних закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної та вищої освіти.

Під час екскурсії Центром обслуговування платників, завідувачка сектору податкових сервісів Ольга Музиченкоознайомила школярів із спеціальними інформаційними стендами, де платники можуть отримати корисну для себе інформацію про податки і збори, про адміністративні послуги, про документи, які необхідно подати для їх отримання.

Наприкінці зустрічі, учні мали змогу задати питання, що їх цікавили. В свою чергу податківці роздали листівки з питань декларування доходів та побажали успіхіву навчанні та у виборі майбутньої професії.

Білоцерківське управління

Опубліковано: 26 лютого 2020 року