Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Дайджест новин 30.12`20

Увага! У 2021 році сплата податків і зборів здійснюється на нові рахунки

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що з 01 січня 2021 року Державною казначейською службою України змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.

 Оновлені реквізити бюджетних рахунків будуть розміщені на сайті ГУ ДПС у Київській області (https://kyivobl.tax.gov.ua) у розділі « Бюджетні рахунки».

Звертаємо увагу платників податків, що кошти, сплачені з 01.01.2021 на старі рахунки не будуть зараховуватись Казначейством, а повертатимуться платникам як нез’ясовані платежі.

Білоцерківська ДПІ

ГУ ДПС у Київській області


При виїзді на постійне місце проживання в іншу країну обов’язково подається декларація про майновий стан і доходи

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до ст. 179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження Декларації здійснює перевірку визначеного податкового зобов’язання, сплати належної суми податку та видає довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Звертаємо увагу громадян, що  у разі неподання платником податку Декларації та/або за наявності невиконаних зобов’язань зі сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору контролюючий орган надає заявнику вмотивовану відповідь щодо відмови в наданні відповідної довідки.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, надсилається поштою або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Білоцерківська ДПІ

 ГУ ДПС у Київській області


Опубліковано: 30 грудня 2020 року
Поділитися