Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Дайджест новин 12.08`20

Заяви на списання боргів з єдиного соціального внеску податківці приймають до 31 серпня поточного року

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що 31 серпня 2020 року завершується процедура списання боргів з ЄСВ у «сплячих» ФОП, яка була розпочата з 03 червня поточного року на виконання Закону України від 13 травня 2020 року № 592-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» .

Нагадаємо, що фізичні особи – підприємці (крім фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та особи, які провадять незалежну професійну діяльність та за період з 01.01.2017 по 03.06.2020 не отримували дохід (прибуток) від діяльності, що оподатковується податком на доходи фізичних осіб та до 31 серпня 2020 року  припиняють державну реєстрацію підприємницької діяльності, подають заяву на списання суми недоїмки з єдиного соціального внеску, а також штрафів та пені на ці суми недоїмки.

У разі якщо суми недоїмки, а також штрафи та пеня, нараховані на суми недоїмки, були частково самостійно сплачені платником та/або стягнуті у порядку, передбаченому чинним законодавством, податковий орган приймає рішення про списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені у частині, що залишилася несплаченою.

Вимога про сплату суми недоїмки, штрафних санкцій і пені вважається відкликаною у день прийняття податковим органом рішення про списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені.

Білоцерківське  управління

ГУ ДПС у Київській області

 


Надходження до місцевих громад території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області склали понад 1,2 млрд. гривень

Як повідомив очільник Василь Зеленський, це на 5,8% більше від надходжень січня-липня минулого року. Відтак, додатково у своє розпорядження територіальні громади отримали 71,7 млн. грн.

Не зважаючи на складні економічні умови для ведення бізнесу, приріст сплати спостерігається по більшості бюджетоформуючих податках. Зокрема, податку на доходи фізичних осіб надійшло 834,5 млн.грн., це на 13,8 млн.грн. більше минулорічного показника.

Платники єдиного податку, сплатили до бюджетів громад 231,1 млн.грн., забезпечивши ріст надходжень до відповідного періоду минулого року на 10,3 % або 21,6 млн.грн. В тому числі: юридичні особи перерахували – 23,7 млн.грн. (+1,6 млн.грн.), фізичні особи – 163,4 млн.грн. (+18,3 млн.грн), сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків, – 44 млн.грн. (+1,7 млн.грн.).

Також, за сім місяців поточного року платники території обслуговування Білоцерківського управління спрямували до місцевих бюджетів 51,1 млн грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 42,3% або 15,2 млн. грн. перевищило минулорічні надходження.

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області


Опубліковано: 12 серпня 2020 року
Поділитися