Інформацію оновлено! Увага! Ліквідація аварії! Часткове припинення теплопостачання!

Внаслідок технічного зносу (застарілість трубопроводу магістральної мережі теплопостачання «ТЕЦ – місто» діаметром 820 мм) між 12 і 13 тепловими камерами (в районі будівлі за адресою: вул.Леваневського, 77) виявлено витік теплоносія. Для ліквідації аварії о 07год. 30хв. 02 листопада зупинена подача теплоносія до будівель мікрорайонів «Леваневського» та «Томилівський». Здійснено злив теплоносія з трубопроводу. Виконано  ремонтно-відновлювальні роботи.

Станом на 3 листопада ліквідовано аварію на трубопроводі магістральної мережі теплопостачання «ТЕЦ – місто», відбулося заповнення трубопроводу теплоносієм. Станом на 19.00 повністю відновлено теплопостачання, зараз ведуться профілактичні роботи по спуску повітря з батарей в окремих об’єктах, щоб налагодити циркуляцію тепла по системі.
Для найшвидшої ліквідації аварії вживаються всі необхідні заходи.

Опубліковано: 02 листопада 2016 року