Зустріч зі студентами вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації - стипендіатами міського голови на 2015-2016рр.

16 жовтня в м.Біла Церква міський голова В.Савчук провів зустріч зі студентами вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації - стипендіатами міського голови на 2015-2016рр.
Міський голова зазначив, що в Білій Церкві доброю традицією є відзначення стипендіями міського голови студентів вищих навчальних закладів, адже підтримка талановитого підростаючого покоління – один із напрямків діяльності міської влади. Побажав присутнім успіхів у навчанні та вручив студентам вищих навчальних закладів міста, які успішно навчаються і беруть активну участь у громадському житті свідоцтва про призначення стипендії міського голови.
Відповідно до розпорядження міського голови від 29 вересня 2015 року №177 Р «Про призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації міста Біла Церква на 2015-2016 навчальний рік» стипендія міського голови призначена 21 студенту.
Дана стипендія заснована в 1997 році, з часу її заснування 347 студентів стали стипендіатами міського голови.
В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 16 жовтня 2015 року