Зустріч з сім’ями міста, в яких народилися двійні

29 серпня в м. Біла Церква відбулася традиційна зустріч з сім’ями міста, в яких народилися двійні.

В ході заходу за дорученням міського голови В.Савчука присутніх  привітав його заступник М.Антонюк,  який  акцентував увагу на тому, що в місті  діє міська комплексна програма підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми, забезпечення гендерної рівності та демографічного розвитку на період до 2015 року.  Наголосив, що відповідно до даної програми, щороку, при народженні другої та наступної дитини близько 500 білоцерківських сімей отримують матеріальну допомогу. Також допомога передбачена сім’ям при народженні двійнь та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Заступник міського голови М.Антонюк відмітив, що в цьому році вже народилися двійні у 12-ти білоцерківських сім’ях, з яких 14 дівчаток і 10 хлопчиків та привітав сім’ї, вручивши подяки Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету, квіти та подарунки – дитячі візочки для немовлят із побажанням здоров’я, злагоди і добра.

Опубліковано: 30 серпня 2013 року