Зустріч народного депутата України В.Полочанінова з жителями міста

30 травня в м.Біла Церква відбулася зустріч народного депутата України В.Полочанінова з жителями міста.

В ході зустрічі народний депутат України  поінформував присутніх про основні напрямки розвитку фізичної культури та спорту в Україні, зокрема зупинився на ряді законопроектів щодо покращення матеріального-технічного забезпечення дитячо-юнацьких спортивних шкіл, розвитку професійного, дитячого спорту, зазначив, що фізична культура і спорт відіграють важливу роль у здоров’ї, вихованні та повноцінному розвитку особистості.

Народний депутат України дав відповіді на питання присутніх, що в основному стосувалися суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в Україні, розвитку фізичної культури та спорту в м.Біла Церква.

На зустрічі були присутні депутати міської ради, заступник міського голови М.Антонюк, начальник управління освіти та науки міської ради Ю.Петрик, начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць, керівники дитячо-юнацьких спортивних установ, представники спортивно-оздоровчих громадських організацій.

Опубліковано: 31 травня 2013 року