Зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Вокзальна»

12 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів  зустріч з жителями мікрорайону «Вокзальна».

Під час зустрічі із жителями даного мікрорайону, міський голова ознайомив присутніх з підсумками роботи міської влади щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви в 2014 році, проаналізував ситуацію щодо наповнення бюджету в ц.р., відмітив, що завдяки конструктивній співпраці влади всіх рівнів, забезпечується життєдіяльність міста, проводиться капітальний  ремонт житлового фонду, приміщень бюджетних організацій, забезпечується належне функціонування цих закладів, здійснюються заходи з благоустрою, виплачуються державні соціальні нарахування та ін.

Ознайомив присутніх із основними положеннями проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Біла Церква на 2015 рік, зокрема зупинився на питанні розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я та освіти, поінформував присутніх про основні завдання міської влади щодо забезпечення життєдіяльності мікрорайону «Вокзальна».

Міський голова також відзначив і ряд проблемних питань, над вирішенням яких працює міська влада, зупинився на основних напрямках діяльності на наступний рік, дав відповіді на питання присутніх, що в основному стосувалися ремонту доріг та тротуарів, благоустрою прибудинкових територій, знесення аварійних дерев, проїзду пільгових категорій білоцерківців автобусними маршрутами загального користування, освітлення вулиць, оплати комунальних послуг та ін.

На заході були присутні заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, секретар міської ради, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 15 грудня 2014 року