Зустріч міського голови з представниками релігійних конфесій міста

23 квітня в м. Біла Церква відбулась зустріч міського голови В.Савчука з представниками  релігійних конфесій міста.

Міський голова В.Савчук поінформував присутніх про основні напрямки роботи міської влади щодо забезпечення життєдіяльності міста, акцентував увагу на шляхах співпраці з релігійними громадами щодо просвітницької та виховної роботи з молоддю.

Міський голова В.Савчук звернувся до представників релігійних конфесій провести молебні до 27-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

В ході зустрічі присутні обговорили спільні заходи з нагоди відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі, відмітили важливість проведення просвітницької роботи, зупинилися на питаннях щодо організації святкування Великодня, сприяння міської влади релігійним громадам по розміщенню соціальної реклами, дотримання належного санітарного стану на прилеглих територіях біля храмів і кладовищах та ін.

На заході були присутні  журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 23 квітня 2013 року