Зустріч міського голови з представниками міських релігійних громад

04 квітня в м. Біла Церква відбулась зустріч міського голови В.Савчука з представниками  міських релігійних громад.

Міський голова В.Савчук поінформував присутніх про основні напрямки роботи міської влади щодо забезпечення життєдіяльності міста, акцентував  увагу на шляхах співпраці з релігійними громадами щодо просвітницької та виховної роботи з молоддю.

Міський голова В.Савчук звернувся до представників релігійних конфесій провести молебні до 26-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

В ході зустрічі присутні обговорили ряд питань щодо розробки концепції духовного розвитку міста ,підготовки та проведення святкування Великодня,сприяння міської влади релігійним громадам по розміщенню соціальної реклами та ін.

На заході були присутні  журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 05 квітня 2012 року