Зустріч міського голови з молоддю міста

19 вересня, в рамках святкування Дня міста, міський голова Білої Церкви В.Савчук провів зустріч із молоддю міста.

В ході зустрічі міський голова зазначив, що міською владою проводиться ряд заходів по виконанню соціальних ініціатив Президента України  щодо  підтримки обдарованої молоді, стимулюванню її громадської активності, молодіжних ініціатив. Наголосив присутнім, щоб вони в майбутньому працювали на подальший розвиток і процвітання нашої держави та гордилися тим, що є громадянами України.

Під час заходу, 40 учням навчальних закладів міста, яким в цьому році виповнилося 16 років, паспорти громадянина України вручали міський голова В.Савчук, депутат Київської обласної ради, член виконавчого комітету міської ради, голова правління колективного підприємства «Білоцерківхлібопродукт» І.Шилов, начальник управління освіти та науки міської ради Ю.Петрик.

В заході взяли участь представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 19 вересня 2013 року