Зустріч міського голови з головами постійних комісій та депутатських фракцій

27 листопада відбулася зустріч міського голови В.Савчука з головами постійних комісій та  депутатських фракцій на засіданні президії Білоцерківської міської ради.

Виступаючи перед присутніми   міський голова В.Савчук, наголосив на  виконанні поставлених завдань і доручень Президента України В.Ф.Януковича та реалізації ряду соціально-економічних програм, що сприятимуть євроінтеграції України. Зупинився на питаннях,які пов’язані з процесом євроінтеграції нашої країни ,зокрема відмітив необхідність продовження курсу на партнерство з країнами Європейського Союзу в економічній та гуманітарній сферах. Акцентував увагу на прийнятті зважених рішень щодо розвитку міжнародного співробітництва з країнами Митного союзу.

В ході засідання також були обговорені питання,які будуть розглянуті на пленарному засіданні сорок восьмої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання,яке відбудеться 28.11.2013р.

В засіданні взяли участь керівники депутатських фракцій та голови постійних депутатських комісій міської ради.

Опубліковано: 27 листопада 2013 року