Зустріч міського голови з членами ради громадських організацій соціального спрямування

26 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук зустрівся з членами ради громадських організацій соціального спрямування при міському голові.

Міський голова В.Савчук поінформував присутніх про основні напрямки роботи міської влади щодо соціального захисту малозахищених категорій білоцерківців , відмітив важливість створення та ефективність діяльності ради громадських організацій соціального спрямування ,зупинився на перспективах фінансування та матеріально-технічної підтримки діяльності громадських організацій даного виду у 2012 році.

Міський голова привітав присутніх з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

В ході зустрічі був підписаний тристоронній меморандум про співпрацю між міською владою,Білоцерківською міською громадською організацією Української спілки ветеранів Афганістану(воїнів-інтернаціоналістів) та Білоцерківською міською радою Організації ветеранів України.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету Н.Дудко, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 27 грудня 2011 року